David Hlínský

Ústí nad Labem

Volejte

728 215 302

Napište

kanalizacehlinsky@seznam.cz

Služby

Naše služby

Zabýváme se  tlakovým i strojním čištěním kanalizace, odpadu, odpadních stoupaček, domovních přípojek, studní, dešťových svodů, odpadních šachet. Dále nabízíme preventivní čištění, frézování, kamerový průzkum a trasování kanalizace i odpadu.

Tlakové čištění

Tlakové čištění kanalizace a odpadu je velice účinný a šetrný způsob čištění kanalizace, nebo ucpaného odpadního potrubí, o průměru DN40 až DN600mm. Za pomoci různých výkonných vysokotlakých trysek nejprve prorazíme ucpávky a poté dokonale odstraníme usazeniny a pevné nečistoty.

Mechanické čištění kanalizace

Mechanické čištění kanalizace odstraňuje nečistoty a překážky z kanalizačního systému pomocí mechanických zařízení, jako jsou vysokotlaké vodní čerpadla, hadice a šroubovky. To pomáhá zabránit ucpání a jiným poruchám způsobeným zbytky potravin, rostlinami, kameny, pískem a dalšími nečistotami.

Kamerový průzkum kanalizace, odpadu a vzduchotechniky

Prohlídka inspekční kamerou je nejlepší způsob, jak zjistit technický stav potrubí a odhalit případné závady, nebo důvody ucpávání kanalizace. Provádíme kamerový průzkum kanalizace, odpadu i odpadních potrubí, dešťových svodů a vzduchotechniky. Prohlédneme i malé průměry odpadů – dřezy, umyvadla, wc.

Preventivní čištění kanalizace

Za pomoci profesionálních strojů a fréz od renomovaných výrobců dokážeme vyčistit, jakkoliv ucpanou kanalizaci, domovní odpad, odpadní potrubí, či dešťové svody. Poradíme si i s kanalizací prorostlou kořeny, zalitou betonem nebo zanesenou kameny. Frézování Vám v těchto případech ušetří náklady za výkopové práce. Výsledkem je bezchybná funkčnost kanalizace a odpadu.

Frézování kanalizace

Frézování kanalizace je proces, při kterém se pomocí frézovacího stroje odstraňují překážky a usazeniny z vnitřní stěny kanalizačního potrubí. Frézování se provádí pomocí rotujícího frézovacího hlavně, který se pohybuje po vnitřní stěně potrubí a odstraňuje usazeniny, jako jsou například zbytky potravin, tuky, zbytky rostlin a dalš

Trasování kanalizace

Trasování kanalizace se používá zejména při rekonstrukcích, opravách nebo úpravách kanalizačního systému. Tento proces umožňuje lépe plánovat a koordinovat práce, snižuje riziko poškození potrubí během prací a umožňuje efektivnější řešení problémů v kanalizačním systému, jako jsou například ucpání nebo netěsnosti.

Ucpaný záchod

Problém s ucpaným záchodem vyřešíme rychle, obvykle mi na to stačí 60 minut. Používáme účinnou a šetrnou metodu tlakového čištění a nebo elektro mechanického čištění.

Kontakt

Logo Kanalizace Hlínský

Napište nám